Beurshallen

Zeven beurshallen, 20.000 m² vloeroppervlakte en eindeloos veel mogelijkheden om uiteenlopende events te organiseren. De hallen zijn afzonderlijk te gebruiken, maar ook met elkaar te verbinden. Zo creëer je eenvoudig één grote, samenhangende beurs of eventvloer, of geef je juist elke hal een eigen thema, doelgroep of functie.

Onze beurshallen zijn flexibel in te richten en geschikt voor onder meer vak- en consumentenbeurzen, congressen, bedrijfs- en publieks­events, productpresentaties, examens en sportevenementen. Door de ruime opzet en goede logistiek en eigen laad- & losdeuren kun je gemakkelijk werken met stands, decorbouw, (zware) materialen en voertuigen.

Heb je een eigen idee of een bijzonder concept in gedachten? Neem gerust contact met ons op. Omdat we werken met een eigen facility-, horeca- en keukenteam, kunnen we maatwerk bieden op het gebied van inrichting, techniek en catering. Samen kijken we welke hal(len) het beste aansluiten bij jouw plannen en hoe we jouw event optimaal tot leven laten komen.

Personen

25.000 personen

Icoon

20.000 m² oppervlakte

Beurshallen Icoon

7 beurshallen

Faciliteiten Icoon

Moderne faciliteiten

Flexibele indeling

We passen de hallen gemakkelijk voor je aan in grootte. Hierdoor creëer je de ruimte die past bij jouw evenement. Van knus en intiem tot een groots opgezette beursvloer.

Voorzien van vloerbedekking

Onze beurshallen zijn standaard al voorzien van 50 cm x 50 cm antracieten vloertegels. Dat is een groot voordeel, want bij andere locaties betaal je hier vaak extra voor.

Ervaring en materialen in huis

Jaarlijks ontvangen we meer dan 400.000 bezoekers. Daarom hebben we eigen teams, materialen en decoratie in huis.

Lees meer over ons

Neem contact met ons op

Heb je vragen over het organiseren een beurs of een ander event in een van onze hallen of kunnen we je ergens anders mee helpen? Laat je gegevens achter, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op. 

Linda de Boer
Head of Meeting & Events Hardenberg
Lotte Marsman
Accountmanager
Hardenberg

Dit zeggen opdrachtgevers

Friesland Campina
Friesland Campina
"Was super geregeld & de lunch was heerlijk! Dank voor de goede zorgen."
Baalderborg Groep
Baalderborg Groep
"Het was een knalfuif het 25 jarig jubileumfeest van de Baalderborg groep! Annelies Nijkamp heeft er geen minuut stress van gehad, want Linda Braakman-de Boer van Easyfairs Evenementenhal dacht met alles mee, had goede tips en leuke ideeën. Overdag hebben we ruim 1.300 cliënten en 's avonds meer dan 1.000 medewerkers een onvergetelijk feest mogen bezorgen! Opgewekt ging de zorgorganisatie het jubileum in en tevreden gingen alle gasten naar huis."
Crea Weekend
Crea Weekend
"Ik sta iedere keer weer versteld van de servicegerichtheid van het hele team, geen vraag is teveel. We doen het samen, zo voelt het echt! Het is een feestje om de beurs te houden."

Veelgestelde vragen

Ja! Onze beurshallen zijn standaard voorzien van antracietkleurige tapijttegels van 50cm x 50cm. Het voordeel hiervan is dat je geen extra kosten hebt voor het leggen van de vloerbedekking. Op andere locaties heb je deze kosten vaak wel.  

Beurshal 1 

  • Hoogte: 6.50 meter
  • Breedte: 41.5 meter, 47.5 meter
  • Lengte: 65.5, 26.5 meter


Beurshal 2 

  • Hoogte: 6.50 meter
  • Breedte: 23.5 meter, 35.5 meter
  • Lengte: 65.5, 48.5 meter


Beurshal 3

  • Hoogte: 6.50 meter
  • Breedte: 35.5 meter, 23.5 meter
  • Lengte: 65.5, 26.5 meter


Beurshal 4

  • Hoogte: 5.80 meter
  • Breedte: 45 meter
  • Lengte: 66 meter + doorloop 10×8 meter


Beurshal 5

  • Hoogte: 8.60 meter
  • Breedte: 44 meter
  • Lengte: 86 meter


Beurshal 6

  • Hoogte: 7.50 meter
  • Breedte: 80 meter
  • Lengte: 44 meter


Beurshal 7

  • Hoogte: 5 meter
  • Breedte: 30 meter
  • Lengte: 120 meter

De totale capaciteit van de hallen is 25.000 bezoekers, maar het werkelijke aantal bezoekers dat tegelijk binnen kan, wordt bepaald door de indeling van de beursvloer. Denk aan de grootte van de stands, breedte van de gangpaden en de opzet van de beurs.

Ja, op onze locatie zijn faciliteiten voor invaliden aanwezig. Denk aan invalideparkeerplaatsen en invalidetoiletten.

Wij hebben een geasfalteerde parkeerplaats waar ruimte is voor 5.000 auto’s. Ook zijn er 9 laadpalen beschikbaar voor elektrische auto’s en een aantal invalide parkeerplaatsen. Parkeren is gratis. 

Zwolle
Vanuit Zwolle neem je vanaf de A28 afrit 21 afslag Ommen naar de N340. Via de N36 en N34 ben je binnen 35 minuten in Hardenberg.

Groningen, Assen en Hoogeveen
Je volgt de A28 tot deze voorbij Hoogeveen overgaat in de N48. Volg de Coevorderstraat/ N377 en N343 tot aan Hardenberg.

Enschede, Almelo en Hengelo
Via de N36 (richting Vriezenveen) of de N343 (Oldenzaal Tubbergen) reis je eenvoudig naar Evenementenhal Hardenberg.

Evenementenhal Hardenberg is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De treinverbinding tussen Zwolle en Emmen stopt vlakbij. Deze gaat doordeweeks elk half uur en elk kwartier tijdens de spits. Bushalte De Nieuwe Haven ligt op slechts 2 minuten lopen van de locatie.

Dit is afhankelijk van het type beurs dat je wilt organiseren. Bij een zakelijke beurs of event met machines zijn kinderen bijvoorbeeld niet toegestaan. Wil jij juist een beurs organiseren met marktkramen? Dan zijn kinderen uiteraard van harte welkom als je dit zelf wilt. 

Op onze locatie zijn geen honden toegestaan. Natuurlijk mogen hulphonden wel meekomen.