Vergaderzaal 1

Hardenberg
Vergaderzaal 1 in Evenementenhal Hardenberg is een ruime en praktische vergaderruimte op de eerste verdieping, geschikt voor bijeenkomsten tot 150 personen. Met een oppervlakte van 206 m² biedt deze zaal volop mogelijkheden voor een vergadering, MT-overleg, training, workshop of als aanvulling op een groter event.

De ruimte is comfortabel ingericht en voorzien van handige faciliteiten zoals wifi, airco, een whiteboard, flipchart en plug-and-play mogelijkheden. Dankzij de lift is Vergaderzaal 1 ook goed toegankelijk. Daarnaast profiteer je van ruime parkeerplekken en de mogelijkheid om je bijeenkomst uit te breiden met catering, zoals een koffiearrangement of lunch.

Zoek je een flexibele vergaderzaal in Hardenberg met praktische voorzieningen en diverse opstellingen? Dan is Vergaderzaal 1 een uitstekende keuze.

  • Geschikt voor: vergaderingen, MT-vergaderingen, trainingen, workshops en kleinschalige zakelijke events
  • Sfeer: professioneel, comfortabel en functioneel
  • Mogelijkheden: diverse opstellingen, uitbreiding met catering en inzet als aanvulling op een congres of event
  • Vaste voorzieningen: wifi, airco, parkeerplekken, lift, whiteboard, flipchart en plug-and-play faciliteiten
  • Prijs vanaf: €460
    * Dit is een vanafprijs voor één dag. De uiteindelijke prijs kan afwijken en is onder meer afhankelijk van de duur, tijden en verdere invulling van het event.

150

Max. personen

206 m²

Flexibele ruimte

Catering

op maat

Mogelijke opstellingen

Deze ruimte kan in verschillende opstellingen worden ingericht, afgestemd op het type event. De capaciteit van de ruimte verschilt per gekozen opstelling.

Heb je specifieke wensen of zoek je een speciale inrichting? In overleg is er vaak meer mogelijk. We denken graag mee om de ruimte zo goed mogelijk te laten aansluiten op jouw event.

Theater opstelling

Max. 150 personen

Cabaret opstelling

Max. 100 personen

Vergader opstelling

Max. 100 personen
Carré opstelling

Carré opstelling

Max. 100 personen

U-vorm opstelling

Max. 75 personen

School opstelling

Max. 100 personen

Neem contact met ons op

Heb je vragen over deze ruimte, de mogelijkheden of de praktische invulling van jouw event? Laat je gegevens achter en vraag vrijblijvend een offerte aan. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met je op om de mogelijkheden samen te bekijken.

Linda de Boer
Head of Meeting & Events
Hardenberg
Lotte Marsman
Accountmanager
Hardenberg
Linda de Boer
Head of Meeting & Events
Hardenberg
Lotte Marsman
Accountmanager
Hardenberg