Bedrijfsevent organiseren in Gorinchem

Klaar om een indrukwekkend bedrijfsevent neer te zetten? Van een groots klantevent waarbij jouw merk echt tot leven komt tot een spectaculair bedrijfsfeest vol beleving of een luxe diner met presentaties in zakelijke sferen. Met keuze uit verschillende ruimtes organiseren wij van A tot Z jouw event in de sfeer of het thema dat jij voor ogen hebt.

We denken graag met je mee over hoe we jouw ideeën het beste over brengen op de bezoekers. Met twee beurshallen, een gezellige Foyer, een Binnentuin en twee moderne congreszalen zorgen onze teams dat alles op-en-top verzorgd is. We kijken per event wat er nodig is. Alles is bespreekbaar.

Max. 16.300 personen

8  verschillende ruimtes

2.200 parkeerplekken

Event op maat

Over onze ruimtes

Beurshal 1 is onze grootste ruimte. Met een capaciteit van 15.000 personen en een plafondhoogte van 18 meter organiseer je hier een groot bedrijfsevent. Beurshal 1 combineert veel ruimte met een industriële sfeer. Perfect om een spectaculair event te organiseren en beleven.

Beurshal 2 bevindt zich op de eerste etage van onze locatie. Als je met de roltrap omhoog gaat, valt de unieke daglichtkoepel direct op. Dat zorgt voor een lichte, ruimtelijke en open sfeer. Met een capaciteit van 1.300 personen is deze hal ideaal voor events van een wat kleinere omvang.

De Foyer is een beleving op zich. Wanneer je deze moderne ruimte inloopt, voel je direct de gezellige, warme, maar toch ook moderne sfeer. De lampen die in elke kleur afgesteld kunnen worden zijn de puntjes op de i. Een ontvangst met bubbels, luxe 5-gangen diner of koffiemoment met gebak? Onze Foyer is daarvoor een geschikte ruimte.

Congreszaal 1 heeft tot in de details een supermoderne uitstraling. Met een groot scherm van 12 meter, prachtige verlichting en plug & play is deze ruimte met vast podium niet alleen geschikt voor bedrijfsfeesten en -diners, maar ook voor congressen en presentaties.

Congreszaal 2 is compacter van formaat en qua sfeer net zo warm en modern. Ook deze ruimte is voorzien van plug & play en kan je daarom inzetten voor presentaties of diners.

De Binnentuin is in het voorjaar, de zomer en de nazomer een fantastische plek om een gaaf feest of een gezellige borrel en/of barbecue te organiseren. Sfeervolle verlichting, een optreden van een DJ of onze eigen chefs die je van een heerlijke barbecue voorzien? Onze Binnentuin biedt alles wat je daarvoor nodig hebt.

De Foyer van de Binnentuin kun je goed inzetten om de binnenruimte met de buitenruimte te verbinden of om een gezellige borrel te organiseren.

De Black Box creëert een sfeer waarin gasten volledig opgaan in de ervaring. Dankzij het donkere decor houd je focus op jouw boodschap die ondersteund wordt door kleurrijke lichten en professioneel geluid.

Moderne Plug & Play

Gemakkelijk je presentatie, muziek, video of andere tool laten draaien? Geen enkel probleem met onze moderne plug & play.

Bereikbaarheid & parkeren

Evenementenhal Gorinchem ligt direct aan de A27 & A15. Er is een verharde parkeerplaats met ruim 2.200 parkeerplekken en 30+ laadpalen.

Ervaring en materialen in huis

Bij Evenementenhal werken we met volledige inhouse voorzieningen, zoals catering, materiaal en aankleding. Dankzij onze eigen facility-, horeca- en keukenteams kunnen we vrijwel elke wens op maat realiseren.

Lees meer over ons

Beschikbare ruimtes

Beurshal 1

Onze grootste ruimte. Hier heb je tot 15.000 m² oppervlakte om jouw bedrijfsevent vorm te geven. Heel veel mogelijkheden.

Beurshal 2

Ruimte van 4.500 m² met een indrukwekkende lichtkoepel. Volop daglicht geeft jouw evenement een open sfeer.

Foyer

Stijlvolle ruimte met gezellige bar die wordt gekenmerkt door prachtig licht dat je naar wens kunt instellen. Ideaal voor een break-out .

Congreszaal 1

Een supermoderne ruimte, voorzien van plug & play technologie, waarmee je met licht en geluid een bijzondere beleving creëert.

Congreszaal 2

Kleiner in formaat dan congreszaal 1, maar minstens net zo groot in mogelijkheden. Ook deze ruimte is voorzien van plug & play technologie.

Binnentuin

Uniek aan onze locatie. Perfect voor een gezellige borrel, een lekkere barbecue of een knallend, afsluitend feest met dj.

Foyer van de Binnentuin

Binnen met buiten verbinden? Of een plek om jouw gasten welkom te heten? In de Foyer van de Binnentuin kan het allemaal.

Black Box

De Black Box is een plek waar licht en geluid jouw gasten meenemen in het moment. Je kunt hier tot 1.000 gasten ontvangen.

Neem contact met ons op

Heb je vragen over het organiseren van een event, over één van onze ruimtes of kunnen we je ergens anders mee helpen? Laat je gegevens achter, dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op. 

Nicole Stuijk
Head of Meeting & Events Gorinchem
Janice Drok
Senior Accountmanager gorinchem

Dit zeggen opdrachtgevers

Front Row Events
Front Row Events
"Easyfairs is dé perfecte gastvriendelijke locatie! Het team bestaat uit ontzettend fijne mensen om mee samen te werken. Alles wordt direct opgepakt, waardoor alles soepel verloopt. De voorzieningen, als de foyer en de congreszalen, zijn werkelijk prachtig."
VNCW
VNCW
"Wij hebben de medewerkers als zeer vriendelijk en professioneel ervaren. Alles werd van tevoren tot in de puntjes verzorgd en ook op de dag van het evenement zelf waren wij zeer tevreden. Mooie locatie en zeker aan te raden!"
Dalton Medical
Dalton Medical
"Geweldige service, veel mogelijkheden, en zeker een aanrader voor een evenement voor 250 personen!"

Veelgestelde vragen

Ja, dat is zeker mogelijk.

Je kunt meerdere ruimtes tegelijk gebruiken, bijvoorbeeld om je event op te splitsen in plenaire sessies, cateringruimtes of vergaderzalen. We denken graag met je mee over de meest logische indeling en routing, zodat alles als één overzichtelijk en samenhangend event aanvoelt.

Onze locatie aan de A15 en de A27 is gemakkelijk te bereiken met de auto. Klik hier om te navigeren naar Evenementenhal Gorinchem.

Wij hebben een geasfalteerde parkeerplaats waar ruimte is voor 2.200 auto’s. Ook zijn er 36 laadpalen beschikbaar voor elektrische auto’s en een aantal invalide parkeerplaatsen. Het standaardtarief is € 11,- per dag. Mocht het toch een ander bedrag zijn, dan wordt het aangegeven door Evenementenhal Gorinchem of de organisatie van het evenement dat plaatsvindt.

Vanaf station Gorinchem kun je buslijn 387 nemen. Stap uit bij de dichtstbijzijnde halte de Griendweg. Vanaf daar is het nog 8 minuten lopen naar Evenementenhal Gorinchem.

Ja, op onze locatie zijn faciliteiten voor invaliden aanwezig. Denk aan invalideparkeerplaatsen, invalidetoiletten en een lift.

Op onze locatie zijn geen honden toegestaan. Hulphonden mogen wel mee naar binnen. 

Voor consumentenbeurzen kunnen andere regels gelden. Deze worden op de betreffende beurssite vermeld.

Ja, dat kan zeker.

Wij kunnen je event volledig ontzorgen. We denken in alle facetten met je mee: van concept en planning tot catering, aankleding, techniek, ontvangst van gasten en coördinatie op de dag zelf.

Op basis van jouw wensen en doelen maken we een passend voorstel, zodat jij je kunt focussen op de inhoud en je gasten, terwijl wij de organisatie en uitvoering uit handen nemen.

Ja, wij kunnen de volledige catering voor je regelen. Er zijn verschillende mogelijkheden, zoals ontbijt, lunches, walking dinners, luxe driegangendiner, barbecue en dinerbuffetten. We stemmen het aanbod graag af op jouw event en jouw gasten.

Ja, dat kan zeker.

Wij kunnen diverse vormen van entertainment voor je inhuren, volledig passend bij jouw event. Denk bijvoorbeeld aan:

  • Teambuildingsactiviteiten voor groepen
  • Activiteiten en entertainment voor kinderen


Geef ons door wat voor soort publiek je verwacht en welke sfeer je wilt creëren, dan denken we graag mee en doen we een passend voorstel.

Welke ruimtes het meest geschikt zijn, hangt helemaal af van het type event dat je organiseert, het aantal gasten en de gewenste opstelling.

Wil je advies op maat? Neem dan contact op met onze medewerkers. Zij denken graag met je mee en helpen je bij het kiezen van de ruimtes die het beste aansluiten bij jouw event en wensen.

Wil je een ruimte huren bij één van onze locaties? Neem dan contact op met het team van de gewenste locatie:

Evenementenhal Hardenberg

Evenementenhal Gorinchem


Onze teams denken graag met je mee over de passende hal, datum, opstelling en aanvullende diensten zoals techniek en catering.

Beamers, (staande) schermen zijn aanwezig. Audioapparatuur worden in samenwerking met onze vaste partners ingehuurd, volledig afgestemd op de behoeften van uw event. Ook voor het maken van opnames van presentaties of sfeerimpressies, werken wij met professionele partijen samen.

Er zijn meerdere laad- en losdeuren aanwezig. De deuren variëren van 4,25 tot 6,6 meter breed en 4,35 tot 6,13 meter hoog. Hiermee zijn ze geschikt voor vrachtwagens en groot materiaal.

Heb je specifieke wensen of afwijkende maten (bijvoorbeeld een bijzonder voertuig of groot object)? Neem dan contact met ons op, zodat we samen kunnen controleren welke deur het meest geschikt is en of jouw materiaal probleemloos naar binnen kan.

Ja! Onze beurshallen zijn standaard voorzien van antracietkleurige tapijttegels van 100cm x 100cm. Het voordeel hiervan is dat je geen extra kosten hebt voor het leggen van de vloerbedekking. Op andere locaties wordt meestal een meerprijs gerekend voor de vloerbedekking. Ook de foyer en de congreszalen zijn voorzien van een eigen vloerbedekking. 

Beurshal 1 (beneden)

  • Hoogte tot het dak: 18 meter
  • hoogte tot de technische bruggen: 6.80 meter
  • Laagbouw: 4.55 meter

Beurshal 2 (eerste verdieping)

  • Hoogte onder de koepel: 14 meter
  • Tegen de roldeuren aan: 8 meter
  • Lage gedeelte: 4.55 meter

We hebben ook twee restaurants met een capaciteit van maximaal 890 personen. 

In beide beurshallen staan op een aantal plekken palen. In beurshal 1 zijn deze 30cm x 30cm of 45cm x 30 cm. In beurshal 2 zijn deze allemaal 30cm x 30cm. Op een aantal palen hangen op ongeveer vier meter hoogte brandhaspels met brandslangen. Het is belangrijk dat deze altijd toegankelijk blijven. 

De meeste vakbeurzen bieden toegang voor personen boven de leeftijd van achttien jaar, maar voor sommige beurzen geldt een uitzondering.

Bezoek daarom de website van de desbetreffende beurs voor meer informatie.

Op 200 meter van Evenementenhal Gorinchem ligt Van der Valk Hotel Gorinchem. Als je wilt blijven overnachten, wandel je na het evenement gemakkelijk naar het hotel.