Tijdens Vakbeurs CHINA in Evenementenhal Venray organiseert de China Kamer NCH in samenwerking met Evenementenhal aanvullende netwerkevenementen, inclusief: Workshops, CEO Lunch, en Speed –dating with Chinese banks!
Evenementen programma:
Dinsdag 2 oktober:
Workshops:
Successful Sales & Marketing Strategies in China
Efficient intercultural communication skills
Finance & Tax update in China
Leading the leaders: how to work with your Chinese employees?
CEO Lunch met thema: Agro & Food, Zorg, High Tech
Zowel Nederlandse als Chinese CEO’s uit genoemde sectors zullen hun ervaringen delen met elkaar.
Woensdag 3 oktober:
Workshops:
Doing business in China with subsidies from Dutch and Chinese governments
How to deal with corruption and bribery
China Investment Forum
CEO Lunch met thema: Greentechnologie, Onderwijs & Overheid
Zowel Nederlandse als Chinese CEO’s uit genoemde sectors zullen hun ervaringen delen met elkaar.
Donderdag 4 oktober:
Workshops:
Efficient outsourcing, quality control, and supplier management in China
Intellectual property protection
Logistics and customs declaration in China
CEO Lunch met thema: Outsourcing & Logistiek
Zowel Nederlandse als Chinese CEO’s uit genoemde sectors zullen hun ervaringen delen met elkaar.
Speed-dating with Chinese banks: er zijn er een aantal Chinese financiële instituten die graag Nederlandse ondernemers willen helpen met hun projecten/activiteiten in China! Wilt u in contact komen met een van de Chinese Banken in Nederland? Dan kunt u via Mw. Eileen Zhang van China Kamer NCH een afspraak maken via: ezhang@nchnl.nl.
Interesse om presentaties te geven op de workshops en CEO lunch?
Wilt u de workshops bijwonen of samen lunchen met de CEO’s?
Dat kan! Standhouders van Vakbeurs CHINA, kunnen gratis alle evenementen bijwonen en een presentatie geven op een geselecteerde workshop en/of CEO Lunch. Standhouders hebben voorrang om presentaties te geven. Voor niet-standhouders, geldt een prijs van:
- 45 euro /dag om alle evenementen te bezoeken;
- 350 euro / evenement om een presentatie te geven (onder voorbehoud);
U kunt zich aanmelden voor de netwerkevenementen via bijgevoegd aanmeldingsformulier.
Wilt u een bijdrage leveren aan het event? Dat kan! Denk aan het vergroten van uw naamsbekendheid via een stand op Vakbeurs CHINA! Contact dan z.s.m. met Sau Fun Nijskens-Lo via +31 (0)6-27841308 of saufunnijskens@evenementenhal.nl
Let op: Evenementenhal geeft 10% korting op een standaard stand aan bedrijven die lid zijn van de China Kamer NCH. Dus profiteer hiervan!
Vragen?
Voor meer informatie m.b.t. de netwerkevenementen kunt u contact opnemen met de China Kamer NCH, Mw. Eileen Zhang via +31 (0)70-344 1556 of ezhang@nchnl.nl.
Voor meer informatie over Vakbeurs CHINA kunt u contact opnemen met Evenementenhal Venray, Mw. Sau Fun Nijskens-Lo via +31 (0)6-27841308 of saufunnijskens@evenementenhal.nl.