Grote Maten beurs voorjaar

16 t/m 17 april 2011

Grote Maten beurs voorjaar

16 t/m 17 april 2011

Informatie

Grote Maten beurs Hardenberg: een shoppingparadijs voor iedereen met een maatje meer!

De foto's kunnen jullie vinden op http://www.mellowmerit.com/wordpress/bestellen/


Deze editie geopend op zaterdag en zondag!
Zaterdag 16 april    10.00 - 17.00 uur
Zondag   17 april    10.00 - 17.00 uur

Volwassenen € 7,50 p.p.
65+ € 4,00 p.p.
Kinderen 6 t/m 11 jaar € 4,00 p.p.
Kinderen t/m 5 jaar
Gratis

GRATIS PARKEREN EN TEVENS BESTAAT DE MOGELIJKHEID OM BIJ DE RECEPTIE TE PINNEN

Vindt u het ook zo lastig om kleding, lingerie en/of schoeisel te vinden, omdat u een maatje meer heeft? Bezoek dan Grote Maten beurs Hardenberg!
Dit is namelijk dé perfecte consumentenbeurs voor jong en oud, man en vrouw, op het gebied van mode.

Shoppen met een maatje meer kan soms lastig zijn. Van de ene winkel naar de andere. Van de ene stad naar de andere stad. Tijdens Grote Maten beurs Hardenberg vindt u alles onder één dak! Dit evenement is toegankelijk voor iedereen met een maatje meer! Het is een gezellige beurs waar u ongedwongen kunt winkelen. Tevens worden er tijdens de beurs prachtige modeshows gepresenteerd! Kortom, een consumentenbeurs waar u beslist niet om heen kunt!

Daarnaast is ook Anna Aarssee aanwezig met haar nieuwe boek "De volle vrouw. Ik ook van jou!". Zij geeft elke dag een presentatie van 10.45 - 11.00 uur. Tevens is er een mogelijjk om dit boek gesigneerd (!) aan te schaffen. Een erg mooi en inspirerend boek de volle vrouw.


Bezoek en ondervind zelf: Grote Maten beurs Hardenberg is een uniek shoppingparadijs!

! Let op tijdens deze consumentenbeurs zijn er wegwerkzaamheden in de buurt van Evenementenhal. Klik hier voor uitgebreidere informatie.

Downloads

Grote_Maten_Voorjaar2011.pdf 651 KB PDF Downloaden
Registratieformulier_metamorfose.pdf 81 KB PDF Downloaden
Grote_Maten_voorjaar_2011.pdf 2 MB PDF Downloaden

000 00 00 00 tot Grote Maten beurs voorjaar start

Nieuwsbrief