Informatie
Let op deze beurs heeft reeds plaatsgevonden!
Volgend jaar weer een nieuwe editie van SGA Gorinchem in 2012. Houd de website in de gaten voor meer informatie!
De Schilder, Glas en Afbouw (SGA) Vakdagen, die van 25 tot en met 27 oktober werden gehouden in de Evenementenhal te Gorinchem, hebben een recordaantal van 9.912 bezoekers getrokken. De best bezochte dag was woensdag 26 oktober, toen 4.090 mensen op de beursvloer waren. Een dag later waren dat er 3.228. Op de eerste dag, dinsdag 25 oktober, kwamen 2.594 mensen naar de Evenementenhal. Met het totale aantal van 9.912 bezoekers werd het oude record van 2010, toen 9.273 bezoekers een kijkje kwamen op de beurs nemen, ruimschoots gebroken. De vakbeurs SGA Vakdagen geldt als de belangrijkste vakbeurs voor de schildersbranche.
S.G.A. Vakdagen geeft kleur aan de branche!
Bent u werkzaam in de schilder-, glas- en afbouwbranche? En bent u benieuwd wat de markt u op dit moment te bieden heeft zodat uw organisatie het beste uit de verf komt? S.G.A. Vakdagen presenteert een volledig assortiment van gerenommeerde toeleveranciers, fabrikanten en dienstverlenende bedrijven in uw branche!
Klein Transport Plein
Bestelauto’s en aanhangwagens bepalen voor een aanzienlijk deel het beeld van het Nederlandse wegverkeer. Ondernemers kunnen simpelweg niet zonder het gemak dat een bedrijfswagen biedt. Tijdens Klein Transport Plein op S.G.A. Vakdagen Gorinchem praten exposanten de bezoekers graag bij over de nieuwste ontwikkelingen in deze branche. Van innovaties in de bestelauto- en aanhangwagenbranche tot veranderingen wat betreft milieu- en regelgeving.In een sfeervolle, verkoopbevorderende ambiance kunt u zaken doen, producten en/of diensten tonen, vakinformatie uitwisselen en contacten leggen. De exposanten kunnen u flexibel vervoersoplossingen aanbieden op elk gebied voor de bouw sector . Klik hier voor meer informatie.








